Název:

Dětský domov a
Školní jídelna,
Lipová u Šluknova 417,

příspěvková organizace

Adresa a sídlo:

č. p. 417
407 81 Lipová

Spojení:

Telefon: 412 391 322
Fax: 412 391 714
E-mail: ddlip@interdata.cz

Datová schránka:

nnsth8f

Bankovní spojení:

KB Rumburk
1031431/0100
ČSOB
133467114/0300

IČO

00412074
Náhodné obrázky img img
odkaz na naše facebookové stránky
 
Rubrika: Aktuální články

Přátelská návštěva ve školním klubu ve Šluknově

V pátek, 5. ledna 2018 se naše 5. rodinná skupina rozjela do Šluknova. Jeli jsme navštívit děti do školního klubu. Nikdo z nás netušil, jak tohle pozvání dopadne. Cestou jsme si kladly různé otázky, měly jsme různé představy, ale na druhou stranu jsme se moc těšily. Pozvání dohodla teta Míša s paní vychovatelkou, která ve školním klubu pracuje. Tato vychovatelka totiž dříve pracovala v našem domově a místní děti měly tolik otázek, že se rozhodla oslovit rodinku, ve které několik let působila jako vychovatelka. Pro Sáru a Vanesu to byla velmi radostná zpráva, jelikož na tetu Renatu dodnes vzpomínají a moc se na tohle jejich setkání těšily.

Přivítání bylo nad naše očekávání, v herně už seděly nedočkavé děti, které pro návštěvu připravily židličky. Děti nás hltaly očima a čekaly, až konečně někdo z nás začne mluvit. Nejdříve jsme se všichni představily, řekly jsme kolik nám je let a jak dlouho jsme v Dětském domově v Lipové. I děti měly připravené otázky. Zajímalo je, jak jsme trávily Vánoce, kam jezdíme na výlety. Zajímal je i všední den, po návratu ze školy, jaká jsou pravidla. Kolik nás je na pokoji, proč a jak jsme se dostaly do domova, a mnoho dalších zajímavých otázek.

Návštěva byla velmi zajímavá, Hanka se setkala se svou bývalou spolužačkou, s kterou dokonce seděla i ve školní lavici, když bydlela ve Šluknově. Obě si měly co vyprávět. Kolem Sáry a Vanesy se posadila děvčata, která si s nimi povídala ještě po besedě. Míša, Aneta a Hanka si se zbytkem dětí sedly ke stolu a malovaly si.

Děkujeme za moc milé pozvání a těšíme se na další setkání. Děti z 5. RS

http://www.rajce.net/a14834941

 Aktuality

Nejvíce čtené články

 
 

Ochrana soukromí | XHTML| CSS