Název:

Dětský domov a
Školní jídelna,
Lipová u Šluknova 417,

příspěvková organizace

Adresa a sídlo:

č. p. 417
407 81 Lipová

Spojení:

Telefon: 412 391 322
Fax: 412 391 714
E-mail: ddlip@interdata.cz

Datová schránka:

nnsth8f

Bankovní spojení:

KB Rumburk
1031431/0100
ČSOB
133467114/0300

IČO

00412074
Náhodné obrázky img img
odkaz na naše facebookové stránky
 
Rubrika: Aktuální články

Prázdninový pobyt u strejdy Pavla – Vracov – Morava (19. – 26. 08. 2019)

Toto léto, jako již tradičně, jsme odjeli k našemu strejdovi Pavlovi do Vracova na Moravu. I když byla cesta dlouhá, v našem těšení nás to neodradilo. A opravdu jsme se měli na co těšit. Strejda Pavel měl pro nás připraveno mnoho nevšedních zážitků, že kdybychom měli každý zážitek popisovat, rozhodně bychom sepsali pěkně tlustou knihu. A tak jenom průřezem nastíníme, co že jsme to na té Moravě zažili.

Navštívili jsme kynologické centrum, projeli jsme se na koníčkách, létali jsme v oblacích malým letadlem, zahráli si bowling a dali dobrou pizzu, chodili se koupat ve Vracově na moc pěkné koupaliště, prohlédli jsme si Bzenecké vinařství s odbornou a vtipnou přednáškou, také jsme se dozvěděli mnoho informací z historie Vracova, aktivně jsme se účastnili vracovských „Dožínkových slavností“, svezli jsme se na povozu s koňmi a navštívili vinné sklípky s tradiční moravskou hudbou a tanci, oslavili narozeniny Kamily a strejdy Pavla, hráli na kytaru, zpívali, zahráli jsme si společenské hry, navštívili střelnici, jedli, pili, smáli jsme se a celkově jsme si celý pobyt na Moravě užívali tak, že při loučení s Jižní Moravou a strejdou Pavlem padlo na zem mnoho slziček. A tak jsme si všichni slíbili, že až se rok s rokem sejde, my se zase rozjedeme na Moravu, do kraje krásných lidí s velkým srdcem, tradicemi opředenou historií a hlavně, za naším hodným, milým a srdečným strýcem Pavlem a jeho pejskem Axinkou.

Tímto bychom rádi poděkovali strejdovi Pavlovi za jeho pozvání do krásného moravského kraje, strejdóóóó, ještě jednou móóóóóc děkujeme.

Teta Míša, strejda Dejw a dětičky z DD Lipová

 

 

Strana:  1 2   další »Aktuality

Nejvíce čtené články

 
 

Ochrana soukromí | XHTML| CSS