Název:

Dětský domov a
Školní jídelna,
Lipová u Šluknova 417,

příspěvková organizace

Adresa a sídlo:

č. p. 417
407 81 Lipová

Spojení:

Telefon: 412 391 322
Fax: 412 391 714
E-mail: ddlip@interdata.cz

Datová schránka:

nnsth8f

Bankovní spojení:

KB Rumburk
1031431/0100
ČSOB
133467114/0300

IČO

00412074
Náhodné obrázky img img
odkaz na naše facebookové stránky
 
Rubrika: Aktuální články

Rekreační a ozdravný pobyt v Chorvatsku 30. 7. - 11. 8. 2019

Letos jsme se měli možnost podívat a především se rekreovat v Chorvatsku, konkrétně městečku Gradac, které je na konci Makarské riviéry a střední Dalmácie.

Byli jsme ubytováni v Hotelu Laguna, kde se celý pobyt o nás starala naše delegátka Ljubica, která nám se vším pomáhala. Každý den jsme si naplnili bříška výbornou stravou v místní hotelové restauraci.

A co jsme těch 10 pobytových dnů dělali. Jelikož jsme jeli především za koupáním v moři, tak hlavní náplň byla převážně koupání, opalovačka a hry spojené s vodou. Navštívili jsme i skákací atrakce a vypůjčili jsme si i šlapadla se skluzavkou.

Absolvovali jsme rovněž dva výlety a to na Bačinská jezera pozn. Bačinská jezera se nacházejí nedaleko Gradacu a Ploče a v pravém břehu ústí do Jaderského moře. Jezera jsou krasového původu, kterých je celkem sedm a z toho je šest propojeno (Vočuša, Trniševo, Podgora, Sledinac, Vranjak, Vitanij), kde jsme s plavili na tradičních člunech krásnou přírodou. Další výlet byl naplánován na večer, kde jsme se plavili na parníku s přestávkou ve městě Drvenik, kde jsme si měli možnost udělat krátkou procházku a při zpáteční cestě si zatancovat na lodi při diskotéce a vidět i zapadající slunce mořské hladiny. Chceme poděkovat paní Lence, která na parníku každému z dětí zaplatila zmrzlinu.

Dále jsme si užívali večerní procházky, pohodičku, relax, výbornou zmrzlinu, pizzu a jiné.

Moc děkujeme za nádherné zážitky.

Děti, teta  Kačka, Anetta a strejda Pepa

 

 Aktuality

Nejvíce čtené články

 
 

Ochrana soukromí | XHTML| CSS