Název:

Dětský domov a
Školní jídelna,
Lipová u Šluknova 417,

příspěvková organizace

Adresa a sídlo:

č. p. 417
407 81 Lipová

Spojení:

Telefon: 412 391 322
Fax: 412 391 714
E-mail: ddlip@interdata.cz

Datová schránka:

nnsth8f

Bankovní spojení:

KB Rumburk
1031431/0100
ČSOB
133467114/0300

IČO

00412074
Náhodné obrázky img img
odkaz na naše facebookové stránky
 
Rubrika: Aktuální články

Společný skupinový výlet 7. RS do Rumburka

Také naše rodinná skupina se vydala na plánovaný skupinový výlet – tentokrát sice jen do Rumburka, ale my si to užijeme všude. Jelikož máme malého Vašíka, kterému nedělá dlouhá jízda autem moc dobře, museli jsme tentokrát vyrazit jen nedaleko. Společně jsme naplánovali výlet do Rumburka, abychom při té příležitosti mohli navštívit i tetu Ivu, která je zrovna nemocná a nám se po ní stýská. Bylo fajn, že teta mohla s námi trávit celé odpoledne a všichni jsme si mohli alespoň popovídat.

Nebylo to ale jen o povídání s tetou. Prošli jsme si Rumburk, který jsme moc neznali, tety nám ukázaly různé rumburské zajímavosti, ale co na co jsme se hodně těšili, bylo i nakupování. Ze svých ušetřených peněz jsme si koupili každý nějakou drobnost, po které jsme toužili – holky hlavně parádu a malému Vašíkovi  bábovičky a kyblík na písek. To udělalo radosti

Po procházce městem jsme zašli do cukrárny na dort a potom do pizzerie na pořádnou pizzu a limču. Krásně jsme se nadlábli, každý si vybral podle svého gusta a opravdu jsme si pochutnali. Domů jsme odjížděli s plnými bříšky, dobrou náladou a určitě se už těšíme na další společnou akci, kterou si vždycky krásně užijeme.

Děti a tety ze 7. RS

 Nejvíce čtené články

 
 

Ochrana soukromí | XHTML| CSS