Název:

Dětský domov a
Školní jídelna,
Lipová u Šluknova 417,

příspěvková organizace

Adresa a sídlo:

č. p. 417
407 81 Lipová

Spojení:

Telefon: 412 391 322
Fax: 412 391 714
E-mail: ddlip@interdata.cz

Datová schránka:

nnsth8f

Bankovní spojení:

KB Rumburk
1031431/0100
ČSOB
133467114/0300

IČO

00412074
Náhodné obrázky img img
odkaz na naše facebookové stránky
 
Rubrika: Aktuální články

Štědrý večer v dětském domově (24. 12. 2018)

Jako každý rok jsme společně s dětmi, kterým se nepoštěstilo být v kruhu svých rodičů či příbuzných, strávili krásné chvilky u slavnostního pohoštění a následně u stromečků rodinných skupin s dárečky od Ježíška.

Již od září jsme oslovovali sponzory a občanská sdružení o pomoc při plnění přání našich dětí a touto cestou jim děkujeme. Odměnou za dárky byly rozzářené oči dětí.

V den Štědrého večera měly tety kuchařky plné ruce práce s přípravou tradičního bramborového salátu s řízky na různé způsoby a výsledek byl jako vždy na výbornou, protože všem moc chutnalo.

Před večeří strejda ředitel, v korespondenci se slavnostním přípitkem, řekl pár slov a popřál nám krásné a pohodové Vánoce a úspěšný rok 2019.

Po štědrovečerní večeři se každá rodinka odebrala do svých bytečků, kde již naděloval Ježíšek a letos byl opravdu velice štědrý. Mile nás překvapila i přítomnost "dětí", které již z důvodu plnoletosti a ukončení studií opustily dětský domov. Svěřenci, kteří nás z uvedených důvodů opustili, mají a budou mít v našem dětském domově vždy dveře otevřené.

Ještě jednou děkujeme všem lidem dobré vůle za pomoc při zabezpečení dárečků .

Poděkování především patří: Našim motorkářům, Dejme dětem šanci, Tango - Daruj hračku, Milý Ježíšku,   Vespojení  o. s., Strom splněných přání – Liberec,  zaměstnancům ExxonMobil BSC , zaměstnancům Accenture, a.s., Pavlovi Hanákovi a všem dalším lidem se štědrým srdíčkem, kteří plnili přáníčka dětí.

 

Strana:  1 2   další »Aktuality

Nejvíce čtené články

 
 

Ochrana soukromí | XHTML| CSS