Název:

Dětský domov a
Školní jídelna,
Lipová u Šluknova 417,

příspěvková organizace

Adresa a sídlo:

č. p. 417
407 81 Lipová

Spojení:

Telefon: 412 391 322
Fax: 412 391 714
E-mail: ddlip@interdata.cz

Datová schránka:

nnsth8f

Bankovní spojení:

KB Rumburk
1031431/0100
ČSOB
133467114/0300

IČO

00412074
Náhodné obrázky img img
odkaz na naše facebookové stránky
 
Rubrika: Aktuální články

Vánoční besídka 2018

Jako každý rok se u nás, v Dětském domově v Lipové u Šluknova, uskutečnila 20. 12. 2018 tradiční Vánoční besídka. Tato besídka je veřejně přístupná a tak nás těší, když se tělocvična naplní a my můžeme ukázat svá vystoupení lidem, kteří jsou nějakým způsobem spojeni s životem našich dětí. Na besídku přijeli rodiče, příbuzní dětí, učitelé, sponzoři, zaměstnanci Dětského domova Lipová, lidé z obce Lipová a okolí i bývalí svěřenci dětského domova.

Na tento den se vždy těší nejen děti, ale i vychovatelé. Přípravy jsou v plném proudu již od listopadu na každé rodinné skupině. Co kdo připravuje, je tajemstvím pro všechny až do dne besídky. V roli moderátorské dvojíce, která doprovázela celý program besídky, byla tentokrát Dominika a Dan. Mezi jednotlivá vystoupení rodinných skupin nám děvčata předvedla taneční choreografie z projektu Hanky Kynychové a z kroužku aerobic Jany Dostálové. Teta Lucka s tetou Raduškou rozhýbaly děti jógou. Během besídky zazněly vánoční písně od pěveckého sborečku. Na závěr se slova ujali motorkáři, kteří jsou významnými sponzory našich dětí a každý rok udělají dětem v den besídky radost v podobě nádherných vánočních dárků. Nakonec jsme si popřáli krásné Vánoce a děti si rozbalily své vánoční dárky od motorkářů.

Děkujeme všem účastníkům besídky, kteří se na nás přišli podívat a strávili s námi ten nejkrásnější čas blížících se VÁNOC.

                       Děti a vychovatelé z Dětského domova Lipová u Šluknova

 Aktuality

Nejvíce čtené články

 
 

Ochrana soukromí | XHTML| CSS