Název:

Dětský domov a
Školní jídelna,
Lipová u Šluknova 417,

příspěvková organizace

Adresa a sídlo:

č. p. 417
407 81 Lipová

Spojení:

Telefon: 412 391 322
Fax: 412 391 714
E-mail: ddlip@interdata.cz

Datová schránka:

nnsth8f

Bankovní spojení:

KB Rumburk
1031431/0100
ČSOB
133467114/0300

IČO

00412074
Náhodné obrázky img img
odkaz na naše facebookové stránky
 
Rubrika: Aktuální články

Zahradní párty- ukončení letních prázdnin

Jak už se stává tradicí, vždy na samém konci srpna probíhá zahradní párty k ukončení prázdnin. Bývá to překrásné odpoledne plné zábavy, smíchu, her, dobrého jídla a pití. A letos tomu nebylo jinak, párty vypukla 30. srpna 2019 v 16. hodin. A i když to vypadalo na pěknou bouřku, vyhnula se nám. Počasí stálo při nás.

Naši párty jsme zahájili překvapením. Přijel pan Michal Vyskočil a dovezl pro náš dětský domov mnoho sportovních předmětů a oblečení- to bylo radosti! Děti chvíli ohromeně koukaly a za chvilku už si hráli s míči. Pan Michal Vyskočil je sportovec tělem i duší, uspořádal charitativní turnaj fan klubů kopané a požádal je o vyhlášení sbírky pro náš DD. A výsledek je vidět na fotografiích.

Po překvapení děti hrály různé soutěže o sladké odměny, dopřály si zmrzliny, kolik jen dokázaly sníst a spolu s vychovateli, kamarády, přáteli a návštěvníky se bavily u chutného a pestrého pohoštění. Každý si našel to svoje.

Zavítali mezi nás i přátelé motorkáři a také bývalí klienti našeho domova. Někteří z nich i po několikáté. Přijeli s nimi i jejich vlastní děti. Vyprávěli nám, jaké to tenkrát bylo, jak to tu vypadalo a co jako děti prováděli. Druhý den měli tito bývalí klienti ještě svůj vlastní sraz- někteří z nich odešli z DD před 45. lety!

Letos jsme také měli k dispozici skákací hrad- to bylo něco pro menší děti! Také se zpívalo a tančilo – na zahradě to prostě žilo, vládla pohoda a spokojenost. Tak jako každý rok děti obdržely i spoustu dárků určených pro volný čas, tentokrát zejména pro menší děti.

Děkujeme všem, kteří si pro nás našli čas a navštívili nás, či nás nádherně obdarovali, i všem ostatním, kteří se na přípravě párty podíleli.

Děti, tety a strejdové z DD Lipová u Šluknova

 Aktuality

  • Sněžka
  • Dne 14. 09. 2019 jsme se vydali na horu Sněžku, která je, se svými 1603 m. n. m., nejvyšším bodem nejen Krkonoš, ale i celé České republiky

  • Oslava narozenin na dvojce
  • Malování u Sohlandského rybníka
  • Na čtyřce se v září slavilo!
  • Začátek Školního roku 2019-2020 začal a my jsme se všichni konečně po dlouhém odpočinku, výjezdech a návštěvách v rodinách sešli a využili posledních slunečních dní k oslavám narozenin a toho, že jsme již všichni pohromadě.

  • Naši prvňáčci (02. 09. 2019)
  • A je tu zase škola!

  • Zahradní párty- ukončení letních prázdnin
  • Jak už se stává tradicí, vždy na samém konci srpna probíhá zahradní párty k ukončení prázdnin. Bývá to překrásné odpoledne plné zábavy, smíchu, her, dobrého jídla a pití. A letos tomu nebylo jinak, párty vypukla 30. srpna 2019 v 16. hodin. A i když to vypadalo na pěknou bouřku, vyhnula se nám. Počasí stálo při nás.

Nejvíce čtené články

 
 

Ochrana soukromí | XHTML| CSS