Název:

Dětský domov a
Školní jídelna,
Lipová u Šluknova 417,

příspěvková organizace

Adresa a sídlo:

č. p. 417
407 81 Lipová

Spojení:

Telefon: 412 391 322
Fax: 412 391 714
E-mail: ddlip@interdata.cz

Datová schránka:

nnsth8f

Bankovní spojení:

KB Rumburk
1031431/0100
ČSOB
133467114/0300

IČO

00412074
Náhodné obrázky img img
odkaz na naše facebookové stránky
 
Rubrika: Aktuální články

Zahraniční výjezd do Bulharska na Zlatých Pískách – hotel Lilia (Varna)

Díky našemu sponzorovi společnosti CaA odletělo dne 20. srpna 2019 celkem 7 dětí z našeho dětského domova do Bulharska. Na let nebylo počasí úplně přívětivé a i přesto všechny děti zvládly let na jedničku. Některé z nich si dokonce užily své první turbulence. Všichni byli ale stateční a naše celá dlouhá cesta proběhla bez zdržení a komplikací.

Cestovní kancelář Blue Style nás dopravila za doprovodu delegátky do hotelu Lilia, kde nás čekalo hezké ubytování v pokojích s balkónem a klimatizací a se službami all-incusive.

 

U hotelu byl velký bazén s lehátky a barem s občerstvením. Hned přes cestu byla velká písečná pláž s azurovým mořem. Bazén, koupání v moři a služby all-inclusive jsme využívali plnými doušky po celou dobu pobytu. Děti byly především nadšené z moře. Zažily velké vlny, ve kterých se vydováděly, mladší děti stavěly hrady z písku. Všichni zahlédly poprvé i medúzu, sbíraly v písku po pláži mušličky. Hodně jsme využívali také hotelového bazénu s lehátky a slunečníky, které byly v horkém slunečném počasí zapotřebí. Po celou dobu pobytu byla výborná strava, každý si vybral podle své chuti. Děti měly radost ze zmrzlin, limonád a dortíků. Z jídelny chodily s plnými bříšky.

Každý večer po večeři jsme společně chodili na procházky po okolí – centrum s Ruským kolem a Eifellovou věží, kolonáda s obchůdky, přístav a jiné.   

 

Celý týden utekl u moře jako voda a všichni odjížděli z pobytu s krásnými nezapomenutelnými zážitky na celý život.

Děti Justina, Romina, Vanesa, Helena, Tom, Majda a Míra s tetami Ivou a Luckou

 Aktuality

Nejvíce čtené články

 
 

Ochrana soukromí | XHTML| CSS