Muzikál TARZAN

Konečně se nám splnil dlouho očekávaný výlet do Prahy na muzikál Tarzan. Už dvakrát jsme se tak těšili a vždy nám to zkazilo nějaké nařízení nebo lockdown. Ale teď to vyšlo a stálo to za to čekání.
Header image

Praha nás přivítala babím létem, všude voněla káva, zahrádky před kavárnami byly otevřené, všude to žilo. Také před divadlem Hybernia se scházelo plno lidí, stejně natěšených na muzikál a kulturu, stejně jako my.

Samotný muzikál Tarzan nás nadchnul, muzika Phila Collinse, výprava, efekty a skvělé výkony muzikálových herců, tanečníků, orchestru, prostě vše dokonalé. Tarzana zná každé malé dítě, a tak ani nám nebyl příběh o Tarzanovi cizí. Přesto jsme všichni napjatě sledovali celý příběh, hodně nás bylo dojatých, protože v nás to všechno dohromady probudilo velké emoce. O vtip také nebyla nouze, a to co předvedli opice, opičky, gorily, zkrátka všichni představitelé muzikálu muselo být také fyzicky velice náročné. Naše nadšení jsme snad dobře vyjádřili velkým a nekonečným aplausem. Byl opravdu zasloužený.

Tento muzikál se nám líbil také i proto, že mu dobře rozuměly i menší děti. Některé jely třeba poprvé za kulturou, do velkého města a myslíme si, že tento zážitek budou mít dlouho v sobě a příště budou opět rády, že mohou mít nějaký kulturní zážitek, budou se těšit a budou kultuře více nakloněné. Protože první dojem…, co si budeme povídat.

Tímto bychom MOC chtěli poděkovat pracovníkům a ministryni Ministerstva pro místní rozvoj ČR, kteří nám umožnili shlédnout toto představení a krásný zážitek dětem z našeho dětského domova.

Děkujeme, děti a zaměstnanci DD Lipová.