Prázdninový pobyt u strejdy Pavla – Vracov – Morava

Toto léto, jako již tradičně, jsme odjeli k našemu strejdovi Pavlovi do Vracova na Moravu. I když cesta byla dlouhá, v našem těšení nás to neodradilo. A opravdu jsme se měli na co těšit. Strejda Pavel měl pro nás připraveno mnoho nevšedních zážitků, že kdybychom měli každý zážitek popisovat, sepsali bychom pěkně tlustou knihu. A tak jenom průřezem nastíníme, co že jsme to na té Moravě zažili.
Header image

Navštívili jsme kynologické centrum v Uherském Ostrohu, projeli jsme se člunem na Baťově kanále, chodili se koupat ve Vracově na moc pěkné koupaliště, prohlédli jsme si Bzenecké vinařství s odbornou přednáškou, projeli jsme se v motokárách na závodní dráze v Hodoníně – Pánov, byli jsme se podívat na zvířátka v ZOO Hodonín, hráli jsme na kytaru a zpívali, zahráli jsme si společné hry, navštívili střelnici v Bzenci, jedli, pili, smáli jsme se a celkově jsme si celý pobyt na Moravě užívali tak, že při loučení s Jižní Moravou a strejdou Pavlem se nám nechtělo ani pryč.

Tímto bychom rádi poděkovali strejdovi Pavlovi za jeho pozvání do krásného moravského kraje, strejdóóóó, ještě jednou móóóóóc děkujeme.

Také moc děkujeme za poskytnutí finančních darů na tuto rekreaci Lékárně na náměstí ve Šluknově (Ing. Brada), Kamenoprůmyslové závody Šluknov (Ing. Bartoš) a Ing. Sykáčkovi.

Teta Ghana, strejda Dejw, Pípa a dětičky z DD Lipová