Prázdninový pobyt u strejdy Pavla – Vracov – Morava

Toto léto, jako již tradičně, jsme odjeli k našemu strejdovi Pavlovi do Vracova na Moravu. I když cesta byla dlouhá, v našem těšení nás to neodradilo.
Header image

A opravdu jsme se měli na co těšit. Strejda Pavel měl pro nás připraveno mnoho nevšedních zážitků, že kdybychom měli každý zážitek popisovat, sepsali bychom pěkně tlustou knihu. A tak jenom průřezem nastíníme, co že jsme to na té Moravě zažili.

Navštívili jsme kynologické centrum, projeli jsme se na koníčcích, létali jsme v oblacích malým letadlem, chodili se koupat ve Vracově na moc pěkné koupaliště, prohlédli jsme si Bzenecké vinařství s odbornou přednáškou, projeli jsme se v motokárách na závodní dráze v Hodoníně – Pánov, navštívili vinné sklípky ve Vracově, oslavili narozeniny strejdy Pavla, hráli na kytaru, zpívali, zahráli jsme si společné hry, navštívili střelnici a kapli sv. Floriána  a Šebestiána a loutkové divadlo v Bzenci, jedli, pili, smáli jsme se a celkově jsme si celý pobyt na Moravě užívali tak, že při loučení s Jižní Moravou a strejdou Pavlem se nám nechtělo ani pryč. A tak jsme si všichni slíbili, že až se rok s rokem sejde, my se zase rozjedeme na Moravu, do kraje krásných lidí s velkým srdcem, tradicemi opředenou historií a hlavně, za naším hodným, milým a srdečným strýcem Pavlem, jeho fenečkou Axinkou a kohůtkem Honzou.

Tímto bychom rádi poděkovali strejdovi Pavlovi za jeho pozvání do krásného moravského kraje, strejdóóóó, ještě jednou móóóóóc děkujeme.

 Teta Ghana, strejda Dejw, Pípa a dětičky z DD Lipová